Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Opuszczone miejsca powiatu tomaszowskiego na zdjęciach Urbex Family [zdjęcia]

Opuszczone fabryki czy dworki zamiast nowych wystaw w izbie muzealnej to idealne miejsca dla fanów urban exploration. Na świecie znani są z tego, że wybierają te trudno dostępne miejsca, oglądają je i fotografują. Adrenalina i radość w odkrywaniu nowych zakątków nie pozwalają im przestać mimo pewnego niebezpieczeństwa. Dlatego też z roku na rok miłośników urbexa jest coraz więcej. 

Dziś swoimi październikowymi zdjęciami dzielą się Urbex Family z pełnego życia niegdyś miejsca położonego w malowniczej okolicy w powiecie tomaszowskim. Na prośbę autorów zdjęć nie zdradzamy miejsca odwiedzin Urbex Family choć pewnie się domyślacie co to za miejsce. 

Urbex Family przypominają wchodząc do opuszczonych miejsc, należy także pamiętać, że nie możemy wynosić stamtąd żadnych przedmiotów. Nie wolno także niszczyć ani malować budynków. Wszelkie akty wandalizmu nie mają nic wspólnego z urbexem.

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook