Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2024 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

OSP Chorzęcin w krajowym systemie ratowniczo-gaśniczym

Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki – Franciszek Szmigiel, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Mazowieckim – Krzysztof Iskierka oraz Prezes OSP Chorzęcin Józef Karp  i Wiceprezes OSP Chorzęcin Norbert Wojciechowski podpisali porozumienie  o włączeniu jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Chorzęcinie do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego.  Głównym celem KSRG jest zapewnienie ochrony życia, zdrowia, mienia lub środowiska, w ramach działań podejmowanych przez PSP, inne podmioty ratownicze, ze szczególnym uwzględnieniem OSP poprzez:

– gaszenie pożarów,

– likwidację miejscowych zagrożeń

– ratownictwo chemiczne i ekologiczne,

– ratownictwo medyczne w zakresie udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy.  Partnerstwo służb włączonych do powyższego systemu oparte jest na wzajemnym współdziałaniu, realizowaniu oczekiwań przez państwo standardów zadaniowych, organizacyjnych szkoleniowych, sprzętowych i dokumentacyjnych na całym terytorium RP.

Serdeczne gratulacje dla druhów z OSP Chorzęcin.

Źródło: Gmina Tomaszów Mazowiecki

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook