Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«maj 2024 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Otwarcie Centrum Kształcenia Zawodowego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Jana Pawła II w Tomaszowie

7 czerwca, w poniedziałek odbyło się oficjalne otwarcie Centrum Kształcenia Zawodowego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Jana Pawła II w Tomaszowie. Podczas uroczystości obecny był premier Mateusz Morawiecki.

Centrum Kształcenia Praktycznego to budynek nowoczesny, doskonale wyposażony w maszyny, urządzenia i komputery. W budynku znajduje się pracownię do nauki teoretycznej np. pracownia logistyczna i warsztatów do nauki praktycznej np. warsztat samochodowy.

Obiekt został zmodernizowany na kwota ponad 20 milionów złotych, z tego około 11 milionów złotych, to są pieniądze zewnętrzne w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego. Większość tych pieniędzy pochodzi z programu i z dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego. Reszta, to są pieniądze własne powiatu tomaszowskiego.

Korzystać z niego będą nie tylko uczniowie szkoły, ale też uczniowie innych szkół, będą prowadzone szkolenia osób dorosłych.

Z nowoczesnej auli będą mogli korzystać również nauczyciele, przedsiębiorcy i Firmy.

 

Premier Mateusz Morawiecki z wizytą w Tomaszowie

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook