Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«marzec 2024 »
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Pani prezydent w pierwszej parze z komendantem

Po raz 18. znani tomaszowianie wystąpią w koncercie charytatywnym „Serce na dłoni” organizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, by zebrać pieniądze na wyjazd grupy dzieci na kolonie w Łazach nad morzem. – 500+ sprawiło, że na jedzenie pieniędzy starcza, ale najuboższe rodziny i tak nie mogą pozwolić sobie na wysłanie dzieciaków na wakacyjny wypoczynek. Dlatego nasz koncert znów się odbędzie i znów liczymy na serca i hojność tomaszowian – mówi Piotr Zieliński, prezes TPD.

19 maja, w piątek o godz. 18.00 w hali sportowej mechanika odbędzie się koncert, którego gwiazdami są w tym roku Anna i Romuald Spychalscy, artyści odnajdujący się w każdym repertuarze. W Tomaszowie śpiewać będą światowe przeboje i ich ambicją jest, by wciągnąć do wspólnej zabawy całą publiczność.

Nie zabraknie lokalnych artystów. Szczególnie oczekiwanym będzie zapewne występ grupy tanecznej Elita, w którym pierwszą parą będzie pani wiceprezydent i komendant policji. Wystąpi chór miejski, grupy Cantinero i Aster. Swą artystyczną reprezentację wystawi TUTW. Nie zabraknie indywidualnych popisów. Na scenie pojawi się oczywiście prezydent miasta.

Zabraknie jedynie kabaretu „Na dłoni”, który przez lata bawił publiczność skeczami nawiązującymi do aktualnej polityki nie tylko lokalnej.

Organizatorzy zmagają się z dziesiątkami problemów i trudności, jakie co roku trzeba pokonać, by doprowadzić do szczęśliwego finału. Nie ma jednak wątpliwości, że jak zawsze wszystko potoczy się tak, by dzieciaki spędziły dwa wakacyjne tygodnie na koloniach, bo to jest główne przesłanie koncertu.

Bilety cegiełki w cenie 20 zł są wciąż dostępne, a organizatorzy liczą, że sprzedadzą co do jednej.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook