Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«listopad 2023 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Pary z Tomaszowa mogą starać się o dofinansowanie w ramach programu in vitro

Program jest skierowany do niepłodnych par pozostających w związku małżeńskim lub partnerskim z terenu województwa łódzkiego. Jednym z czynników kwalifikacji do programu jest wiek kobiety, który powinien mieścić się w przedziale 20-40 lat. Uczestnikom przysługuje jednorazowe dofinansowanie z budżetu województwa w wysokości 5.100 zł.

Mamy dziś w województwie szczęśliwy dzień, zwłaszcza dla tych, którzy starają się o dzieci i mają z tym kłopot. To pierwszy wojewódzki program leczenia niepłodności – komentuje wicemarszałek Dariusz Klimczak – Jeszcze żadne województwo nie wprowadziło podobnego rozwiązania. Napisaliśmy program, który uzyskał bardzo dobrą ocenę Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji. To jest chyba jedno z najważniejszych działań społecznych, które realizuje województwo łódzkie.

Z pomocy będzie mogło skorzystać 39 par z województwa łódzkiego. Marszałek podpisał umowę z kliniką Salve Medica, to ona będzie przeprowadzała procedury. Zapisy do programu ruszają od dziś czyli 26 lipca. Swój udział w programie można składać drogą telefoniczną, online lub osobiście bezpośrednio w klinice. O udziale w programie będzie decydowała nie tylko kolejność zgłoszeń, ale także osobiste stawienie się na kwalifikację.

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook