Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2023 »
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Sonda

Czy strajki w Tomaszowie Maz. powinny nadal się odbywać?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Patronat medialny Format3A, jak go pozyskać? [wniosek]

Zapraszamy Państwa do współpracy medialnej. Portal Format3A oferuje patronat medialny nad wydarzeniami kulturalnymi, muzycznymi, sportowymi oraz akcjami społecznymi i projektami artystycznymi.

Prezentowane na portalu relacje z wydarzeń powiatu tomaszowskiego przyciągają internautów z regionu i z całej Polski, a relacjonowane festiwale międzynarodowe również z całego świata.

W ramach patronatu medialnego format3a.pl możesz dotrzeć do dziesiątek tysięcy osób odwiedzających nasz portal, oraz fanów naszego profilu na Facebooku.

Chętnie obejmiemy patronatem medialnym ciekawe imprezy i inicjatywy organizowane w regionie.

Chcecie patronatu medialnego Format3A? Piszcie do nas biuro@format3a.pl

Otrzymaj patronat format3a.pl

W ramach patronatu medialnego format3a.pl możesz dotrzeć do dziesiątek tysięcy osób odwiedzających nasz portal oraz fanów naszego profilu na Facebooku

Jesteśmy otwarci na inicjatywę ze strony organizacji i nietypowe rozwiązania, jeżeli masz takie, nie krępuj się, napisz do nas!

Aby otrzymać patronat medialny format3a.pl należy wysłać mail na adres biuro@format3a.pl z wypełnionym wnioskiem (możesz go pobrać poniżej).

Jeżeli masz jakieś pytania, wątpliwości albo szablon wniosku nie obejmuje wszystkiego, co jest dla Ciebie ważne napisz do nas.

Wniosek o patronat format3a.pl

wniosek-patronat-medialny-format3a (1)


Oferta patronatu medialnego

Zapraszamy Państwa do współpracy medialnej. Portal Format3A oferuje patronat medialny nad wydarzeniami kulturalnymi, muzycznymi, sportowymi oraz akcjami społecznymi i projektami artystycznymi.
 
Prezentowane na portalu relacje z wydarzeń przyciągają internautów z całej Polski, a relacjonowane festiwale międzynarodowe również z całego świata.
 
Chętnie obejmiemy patronatem medialnym ciekawe imprezy i inicjatywy organizowane w regionie.
 
Mogą Państwo skorzystać z dwóch opcji patronatu.


Patronat bezpłatny

W patronacie bezpłatnym oferujemy obsługę informacyjną imprezy w postaci zapowiedzi, umieszczaniu informacji oraz plakatu organizatora na portalu Format3A (możliwy krótki  fotoreportaż tylko w przypadku wolnego terminu).
W zamian oczekujemy zamieszczenia znaku graficznego portalu Format3A na oficjalnych plakatach, zaproszeniach i informacjach.


Patronat płatny

W patronacie płatnym oferujemy obsługę informacyjną imprezy w postaci zapowiedzi, umieszczaniu informacji, plakatu organizatora, wykonaniu i zamieszczeniu z wydarzenia obszernego fotoreportażu na portalu Format3A
W zamian oczekujemy zamieszczenia znaku graficznego portalu Format3A na oficjalnych plakatach, zaproszeniach, informacjach.
Koszt wykonania reportażu jest zależny od czasu trwania imprezy

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook