Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Piekarnia Starzyce da chleb ukraińskim uchodźcom, a motocykliści będą go codziennie dostarczać

Dramatyczne wydarzenia na Ukrainie uruchomiły w nas ogromne pokłady empatii, dobrej woli i chęci niesienia pomocy naszym sąsiadom ze wschodu. Nie inaczej sprawy mają się w naszym mieście. Trudno znaleźć mieszkańca Tomaszowa, który nie zdobył się choćby na drobny pozytywny gest na rzecz poszkodowanych wojną.

Wyjątkiem nie są regionalni przedsiębiorcy, którzy także nie szczędzą grosza i czasu aby nieść pomoc. Jednym z nich Krzysztof Cała, właściciel najstarszej w mieście piekarni „Starzyce”. Jego decyzją podopieczni fundacji Proem w Zakościelu, którzy znaleźli tam schronienie uciekając przed wojenną zawieruchą, codziennie będą dostawać 2 kosze chleba.

Właściciel piekarni prywatnie jest motocyklistą i członkiem tomaszowskiej Grupy Manewrowej Szamana, która zobowiązała się do realizowania codziennych dostaw pieczywa dla obywateli Ukrainy.

Pracownicy Proemu z niecierpliwością czekają na przyjazd dzieci z ukraińskich domów dziecka mających u nich zamieszkać. Załoga piekarni „Starzyce” deklaruje, że chleb to nie jest ich ostatnie słowo i zaprasza do zakupu naturalnego pieczywa i wspólnego pomagania.

Na zdjęciu od lewej Arkadiusz Szymański i Krzysztof Cała

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook