Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«marzec 2024 »
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Pierwsza w tym roku kulturalnym premiera na deskach teatru Powiatowego Centrum Animacji Społecznej nagrodzona gromkimi brawami

Licznie zgromadzona publiczność obejrzała spektakl pt. ”Cierpienie Demeter” w reżyserii Joanny Domalik-Dróżdż. Była to sceniczna wersja mitu o Demeter i Korze, przedstawiająca siłę matczynej miłości i bezmiar bólu w obliczu straty dziecka.

Rozpoczął się nowy rok kulturalny, a wraz z nim nowe wyzwania, a przede wszystkim nowe wydarzenia w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej. Dziś na deskach naszego teatru premiera spektaklu pt. „Cierpienie Demeter”. Już za chwilę będą Państwo mogli podziwiać efekty pracy młodych adeptów sztuki oraz wokalistów, którzy na co dzień szlifują swój talent właśnie w PCAS-ie Zapraszam na pełne wzruszeń i emocji przedstawienie, które rzuci nowe światło na porządek świata – mówił Dariusz Stańdo wicedyrektor PCAS-u.

Na scenie zaprezentowali się młodzi aktorzy: Maja Osińska, Anna Kagankiewicz, Aleksander Woicki, Zuzanna Guść, Wiktoria Piekarska, Karolina Gajewska, Aleksandra Szperna, Filip Juda, Martyna Stańdo, Małgorzata Laskowska i Lena Piechna, którzy na co dzień szlifują swój warsztat pod kierunkiem p. Joanny Domalik-Dróżdż oraz wokaliści: Julia Śmiechowicz, Aleksandra Szperna, Weronika Bąk, Adrian Wymysło, Aleksandra Sobkiewicz i Oliwia Książczak, przygotowani przez p. Katarzynę Rychlik.

Dzięki sekcji filmowej była również możliwość obejrzenia spektaklu online, więc kto nie zdążył, bądź chce zobaczyć tę sztukę jeszcze raz, jest ona dostępna na YouTube.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook