Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«lipiec 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Pieśni Maryjne jako wyraz miłości i szacunku – magia koncertu w Smardzewicach

26 maja odbył się już po raz siódmy Koncert Pieśni Maryjnych w Sanktuarium św. Anny w Smardzewicach. Gospodarzami wydarzenia byli proboszcz i gwardian parafii św. Anny, wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki oraz Centrum Kultury i Biblioteka gminy Tomaszów Mazowiecki. Proboszcz parafii powitał przybyłych i wyraził swoją radość z takiej okazji. Miesiąc Maryjny to świetna okazja do wysłuchania wzruszających pieśni śpiewanych na cześć Matki Boskiej.

Zaprezentowały się zespoły: „Ciebłowianie” z Ciebłowic Dużych, „Kalina” z Wąwału, Zespół Folklorystyczny „Sami Swoi” z Twardej oraz Zespół Folklorystyczny „Smardzewianie” ze Smardzewic. Po koncercie wójt Sławomir Bernacki, proboszcz o. Mariusz Kaczyński oraz dyrektor CKiB Monika Saktura i menedżer kultury Maria Robak wręczyli zespołom pamiątkowe statuetki i upominki za udział w wydarzeniu.

Koncert Pieśni Maryjnych był doskonałą okazją do wspólnego przeżywania piękna i duchowości pieśni maryjnych, które są ważną częścią tradycji katolickiej. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem i zgromadziło wielu miłośników muzyki religijnej.

Agnieszka Podwysocka

Galeria zdjęć TUTAJ

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook