Kalendarz gminy Inowłódz

Nadchodzących wydarzeń: 0
«lipiec 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Piotr Kucharski kandydatem Trzeciej Drogi w Tomaszowie Mazowieckim na urząd prezydenta miasta

5 marca o godzinie 15.00 odbyła się konferencja prasowa Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Trzecia Droga przed tomaszowskim magistratem. Przed Urzędem Miasta zgromadzili się członkowie Stowarzyszenia Polska 2050 Szymona Hołowni, Polskiego Stronnictwa Ludowego oraz Nowej Lewicy, aby wspólnie zaprezentować kandydata na prezydenta miasta Tomaszowa Mazowieckiego, Piotra Kucharskiego.

Spotkanie z mediami miało na celu przedstawienie społeczności lokalnej wyborczego lidera, który ma szansę poprowadzić miasto w nowym kierunku. Kucharski, jako kandydat na prezydenta, podkreślał swoje zaangażowanie w rozwój miasta, dbałość o dobro publiczne oraz otwartość na potrzeby mieszkańców. Jego program skupia się na inwestycjach infrastrukturalnych, wsparciu dla przedsiębiorców oraz promocji kultury i sportu.

Członkowie Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Trzecia Droga wyrazili pełne poparcie dla Piotra Kucharskiego, podkreślając jego doświadczenie, zaangażowanie społeczne oraz zdolności przywódcze. Wspólnie z kandydatem obiecali pracę na rzecz wszystkich mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego, niezależnie od przynależności politycznej czy światopoglądowej.

Prasa oraz lokalne media z zainteresowaniem relacjonowały konferencję prasową, podkreślając znaczenie wyborów samorządowych dla przyszłości miasta. Kandydat na prezydenta Piotr Kucharski otrzymał wsparcie i uznanie ze strony społeczności lokalnej, co daje nadzieję na pozytywne zmiany w najbliższej przyszłości.

Galeria zdjęć TUTAJ

Agnieszka Podwysocka
Format3A

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook