Kalendarz gminy Będków

Nadchodzących wydarzeń: 0
«maj 2024 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Po rewitalizacji przystań dla organizacji pozarządowych

Na zrewitalizowanych terenach nad Pilicą powstanie Tomaszowska Przystań Aktywności. Trwa opracowywanie regulaminu i zasad udostępniania tej przestrzeni m.in. organizacjom pozarządowym i  podmiotom, które działają na ich rzecz.

Przedstawiciele organizacji pozarządowych swoje potrzeby i  oczekiwania co do sposobu wykorzystania obiektów i infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej na przystani nad Pilicą mogli zgłaszać m.in. podczas spotkania z wiceprezydent miasta Izabelą Śliwińską, które odbyło się w piątek, 4 października. Zainteresowanym przekazano informacje, jak będzie zagospodarowana przestrzeń w rewitalizowanej części przystani. Mogli też obejrzeć budynek, którego modernizacja jest dopiero planowana, a który docelowo ma służyć właśnie organizacjom pozarządowym działającym w naszym mieście.

Na razie obiekt zostanie odświeżony z wykorzystaniem środków własnych miasta, a większe prace będą przeprowadzone po uzyskaniu środków zewnętrznych.

Na podstawie zgłoszonych potrzeb zostanie również opracowany harmonogram oraz regulamin korzystania z obiektów i infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej w Tomaszowskiej Przystani Aktywności. 

Propozycje dotyczące zagospodarowania budynku nieobjętego rewitalizacją oraz planowanych działań z wykorzystaniem całej przestrzeni przystani organizacje pozarządowe mogą składać jeszcze do 15 listopada br. do Wydziału Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta.

Przystań ma być dostępna dla wszystkich organizacji na równych zasadach. Nowe rozwiązania organizacyjne pozwolą skuteczniej starać się o środki zewnętrzne na dalszą część modernizacji.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook