Kalendarz gminy Powiat Tomaszowski

Nadchodzących wydarzeń: 0
«czerwiec 2022 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Do majowego weekendu

2021-05-01 00:00:00

Reklama

Sonda

Czy strajki w Tomaszowie Maz. powinny nadal się odbywać?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje prosto na swoją skrzynkę, prosimy podać swój adres e-mail.

Podpisano umowę na remont dachu w II Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim

6 maja w czwartek, w II Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim, podpisana została umowa z wykonawcą na termomodernizację budynku szkoły. Termomodernizacja ma obejąć remont dachu szkoły na kwotę ponad 345 tys zł.  Wykonawcą zostało Przedsiębiorstwa Instalacyjno-Budowlanego „Lauer” z Pabianic.

Znajdujemy się dzisiaj w budynku II Liceum Ogólnokształcącego, szkoły wyjątkowej, szkoły elitarnej, nie tylko na poziomie samego Tomaszowa i powiatu tomaszowskiego, ale szkoły, która się wyróżnia również na skalę krajową (…) Tutaj absolwentami są osoby wybitne, które dzisiaj funkcjonują na terenie nie tylko całego kraju, ale na terenie całego świata, są osobami, które bardzo dużo wnoszą, jeśli chodzi o wkład lokalnej społeczności, tej społeczności, również i światowej.

Mariusz Węgrzynowski Starosta Tomaszowski

Starosta przypomniał, że powiat zrealizował w II LO zadanie na ponad 600 tysięcy złoty i był to remont toalet, które nie były remontowane przez kilkadziesiąt lat. Wspomniał również, że chce na terenie szkoły wybudować halę sportową i są już zabezpieczone środki rządowe w kwocie 4 milionów złotych na ten cel.

Przed chwilą podpisaliśmy umowę na termomodernizację dachu budynku II Liceum. To jest bardzo ważna dla nas informacja, ponieważ ten dach wymagał głębokiego remontu i to właśnie się stanie. W związku z tym bardzo się z tego cieszymy i jesteśmy pewni, że stworzymy odpowiednie warunki dla naszych uczniów do pracy, do nauki.

Arkadiusz Broniarek dyrektor II LO

Dyrektor szkoły zaprosił wszystkich absolwentów klas ósmych szkół podstawowych do przyjścia, zainteresowania się kierunkami, które zamierza otworzyć w nowym roku szkolnym. Rekrutację będą prowadzone do klasy informatyczno-matematycznej, do klasy biologiczno-chemicznej, do klasy dziennikarsko-humanistycznej, do klasy matematyczno- fizycznej a także do klasy menedżerskiej i do klasy matematyczno-chemicznej.

Podczas podpisania umowy obecni byli: Mariusz Węgrzynowski – Starosta Powiatu Tomaszowskiego, Elżbieta Łojszczyk – członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego, Arkadiusz Broniarek – dyrektor II Liceum, Anna Rożej – wicedyrektor szkoły oraz Przemysław Lauer – właściciel Przedsiębiorstwa Instalacyjno-Budowlanego „Lauer” z Pabianic. To właśnie ta Firma będzie wykonywała termomodernizację dachu II LO.

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook