Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2022 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Do majowego weekendu

2021-05-01 00:00:00

Reklama

Sonda

Czy skorzystam ze szczepienia na covid-19?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje prosto na swoją skrzynkę, prosimy podać swój adres e-mail.

Podsumowanie IV Eliminacji oraz finału cyklu zawodów HALOWY POWOŻENIOWY PUCHAR STADA OGIERÓW W BOGUSŁAWICACH i STAJNI QANDO W JEŻOWIE 2021/2022

W dniach 12-13.03.2022r. w Stado Ogierów w Bogusławicach odbyła się IV Eliminacja oraz finał cyklu zawodów

HALOWY POWOŻENIOWY PUCHAR STADA OGIERÓW W BOGUSŁAWICACH i STAJNI QANDO W JEŻOWIE 2021/2022.

W zawodach wzięły udział 15 zaprzęgi, które startowały w Klasach D-1, D-2 oraz P-1 Podczas pierwszego dnia oglądaliśmy zawodników powożących zaprzęgami jedno- i parokonnymi w próbie ujeżdżenia, natomiast w niedzielę odbył się konkurs zręcznościowy z elementami maratonu kombinowanego, po którym wyłoniono zwycięzców całych zawodów.

Dodatkowo w sobotni wieczór 7 zaprzęgów wystartowały w tradycyjnym konkursie nocnym.

 

HALOWY POWOŻENIOWY PUCHAR STADA OGIERÓW W BOGUSŁAWICACH i STAJNI QANDO W JEŻOWIE 2021/2022
 
RANKING
KLASA D1
1. RAK Adam / SJ NAPOLEOŃSKA ZAGRODA (BONITO)
2. ANDRYS Tadeusz / STOW. RANCZO RUBIN (MALIBU / ATOS) 
3. KARPIŃSKA Jagoda / SLKS KSIĄŻ (ŁAWROW) 
4. KOZŁOWSKI Hubert / TKJ GARBÓWEK (CONVERSANO CAVIAR)
5. MAZUR Piotr / SLKS KSIĄŻ (BUTANOL)
6. ANDRYS Amanda / STOW. RANCZO RUBIN (ARTYSTA)
7. BEBŁOT Martyna / STOW. SPORTOWE (SEIKO / JASZA)
8.  KLUPŚ Bartosz / STOW. RANCZO RUBIN (KOCZIS) 
9.OCHMAN Piotr  (NARCYZ)  
10. BRZECHWA-KACZMAREK Anita / STOW. RANCZO RUBIN (MALIBU) 
 
 
KLASA D2
1. ANDRYS Tadeusz / STOW. RANCZO RUBIN  (REWIR / BASTION / PORTOS / L EGATO) 
2. BAJER Dariusz / TKJ GARBÓWEK  (JASPER / IDEAAL VS) 
3. KOZŁOWSKI Hubert / TKJ GARBÓWEK (MICHEL / BADY)
4. KOZŁOWSKI Jacek / TKJ GARBÓWEK (JUZANDRO / TANOS)
5. SZULC Adam / TKJ GARBÓWEK (MAGNUM / NIKODEMUS) 
6. KOBYLARCZYK Mariusz / TKJ GARBÓWEK (BAJARZ / RULETKA) 
7. MACIAK Krzysztof / TKJ GARBÓWEK (ERGON / LANDEGO)
 
HALOWY POWOŻENIOWY PUCHAR STADA OGIERÓW W BOGUSŁAWICACH i STAJNI QANDO W JEŻOWIE BOGUSŁAWICE 12-13.03.2022 WYNIKI KOŃCOWE / FINAŁ
KLASA P1
1. KLUPŚ Bartosz / Stow. RANCZO RUBIN
 
KLASA D1
1. RAK Adam / SJ NAPOLEOŃSKA
2. ANDRYS Tadeusz STOW. RANCZO RUBIN
3.  KOZŁOWSKI Hubert / TKJ GARBÓWEK
4. ANDRYS Amanda STOW. RANCZO RUBIN
5. KARPIŃSKA Jagoda / SLKS KSIĄŻ
6. BEBŁOT Martyna / STOW. SPORTOWE GOLDEN HORSE
7. MAZUR Piotr / SLKS KSIĄŻ
8. KLUPŚ Bartosz / Stow. RANCZO RUBIN
9. BEBŁOT Martyna / STOW. SPORTOWE GOLDEN HORSE
 
KLASA D2
1. ANDRYS Tadeusz / STOW. RANCZO RUBIN
2.  KOZŁOWSKI Hubert / TKJ GARBÓWEK
3.  BAJER Dariusz / TKJ GARBÓWEK
4. KOZŁOWSKI Jacek / TKJ GARBÓWEK
5.  SZULC Adam / TKJ GARBÓWEK
 
MARATON KOMBINOWANY
 
KLASA D1
1. KOZŁOWSKI Hubert / CONVERSANO CAVIAR 
1. RAK Adam / BONITO 
3. ANDRYS Amanda / ARTYSTA
4. ANDRYS Tadeusz / ATOS 
5. KLUPŚ Bartosz / KOCZIS
6. BEBŁOT Martyna / SEIKO 
7. KARPIŃSKA Jagoda / LAWROW 
8. BEBŁOT Martyna / JASZA 
9. MAZUR Piotr / BUTANOL
 
KLASA D2
1. KOZŁOWSKI Jacek (JUZANDRO / TANOS)
2.  BAJER Dariusz (JASPER / DEAAL VS)
3. 2 KOZŁOWSKI Hubert (MICHEL / BADY)
4. ANDRYS Tadeusz (PORTOS / LEGATO)
5. SZULC Adam (MAGNUM / NICODEMUS
 
KLASA P1
1. KLUPŚ Bartosz (BLECKY)

Honorowy Patronat nad Halowym Pucharem Powożeniowym Stada Ogierów w Bogusławicach i Stajni Qando w Jeżowie objął Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Wojtysiak oraz Burmistrz Miasta Wolbórz Andrzej Jaros.

Pełna galeria zdjęć tutaj

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook