Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«luty 2024 »
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Podsumowanie parafialnych półkolonii zimowych

Tradycyjnie już, Parafia Najświętszego Serca Jezusowego wraz z Fundacją „N.S.J Rodzina” zorganizowały niezapomniane półkolonie zimowe dla grupy 30 dzieci.

Nikt nie mógł narzekać na nudę! Milusińscy wybrali się na seans do kina, oglądając przy okazji bardzo ciekawą prezentację multimedialną traktującą o tematyce przyrodniczej. Dzięki gościnności tomaszowskiego Miejskiego Centrum Kultury uczestniczyli w twórczych zajęciach z gliny oraz w zajęciach muzyczno – ruchowych z zakresu capoeiry. Swoją naturalną potrzebę ruchu dzieci zaspokoiły także podczas pobytu na pływalni „Złota Rybka” oraz w ramach zajęć Zumba Kids. Podczas całodniowej wycieczki najmłodsi nawiedzili kompleks dmuchańców Candy Park w Rzgowie. Ostatniego dnia zimowego wypoczynku tomaszowscy koloniści tworzyli zdrową pizzę, a także uczestniczyli w niezapomnianych zajęciach czytelniczo – plastycznych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tomaszowie Mazowieckim – Oddziale dla Dzieci i Młodzieży. Podczas półkolonii nie zabrakło również czasu na zajęcia psycho – dydaktyczne, działania twórcze, śpiew oraz pląsy! Zachwyt milusińskich, ich uśmiechy, piękne wspomnienia nie pozostawiają  wątpliwości, iż na podobnej atrakcji spotkają się już za rok! 

Fot. Paulina Dębiec

Galeria zdjęć TUTAJ

 

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook