Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«październik 2023 »
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Sonda

Czy strajki w Tomaszowie Maz. powinny nadal się odbywać?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Podziękowanie za głosy

Szanowni Mieszkańcy gminy Lubochnia!

Pragnę podziękować Państwu za głosy oddane na moją osobę,  w ostatnich wyborach samorządowych.

Przede wszystkim chcę podziękować za tak dużą mobilizację i wysoką frekwencję. Szczególnie cenne, że to moja kolejna kadencja, zatem Wasze głosy mogę odczytać jako docenienie mojej dotychczasowej działalności 

Zaufanie, którym mnie Państwo obdarzyli (1585 głosów) jeszcze bardziej zobowiązuje mnie do ciężkiej i sumiennej pracy na rzecz naszej gminy, a wszystkie krytyczne głosy, które pojawiają się w różnych miejscach jeszcze bardziej mnie do tego mobilizują.

Dziękuję wszystkim osobom, które zaangażowały się w tę kampanię wyborczą. Zarówno moim znajomym i przyjaciołom, a przede wszystkim wszystkim kandydatom z Komitetu Wyborczego Wyborców Tadeusza Józwika.

Te wybory pokazały, że inicjatywa jaką podjęła grupa ludzi tworzących nasz komitet była słuszna i wolą członków dalej będzie kontynuowana. Mam również nadzieję, że zachęciliśmy mieszkańców w ten sposób do większej aktywności na rzecz lokalnej społeczności. Jesteśmy otwarci na współpracę, dlatego zapraszam wszystkich niezależnie od poglądów politycznych do wspólnego działania.

Nie składam pustych obietnic, co już udowodniłem, będąc przez ostatnie 8 lat wójtem. Zrobię wszystko, aby Lubochnia zajmowała godne miejsce na mapie Polski.

Jestem dumny, że w Lubochni żyję i pracuję. Zapewniam, że wykorzystam całe swoje doświadczenie oraz wiedzę, jaką zdobyłem pełniąc  przez 14 lat funkcje wójta. Aby Państwo również byli dumni z Gminy Lubochnia, żyli w niej godnie, i korzystali ze wszystkich pozytywnych zmian, jakie planuję wprowadzić w naszej całej gminie.

Na zakończenie chciałbym podziękować także za wszystkie otrzymane gratulacje zarówno drogą telefoniczną, e-mailową, jak i na portalach społecznościowych w imieniu własnym i całego zespołu KWW Tadeusza Józwika.

Dziękuję serdecznie i proszę o ponowny liczny udział w II turze wyborów 4 listopada i oddanie głosu na moją osobę.

Z wyrazami szacunku
Tadeusz Józwik

Materiał finansowany przez KWW Tadeusza Józwika

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook