Powrót do listy14-latek zgubił się z babcią w lesie w Swolszewicach

W dniu 29 lipca dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał telefoniczne od czternastoletniego chłopca, który zagubił się wraz ze swoją babcią na terenie kompleksu leśnego w miejscowości Swolszewice. W wyniku szybkiej interwencji policjantów w krótkim czasie udało się odnaleźć zagubione osoby, którym na szczęście nic się nie stało.

Jak ustalono babcia z wnuczkiem wypoczywali w jednym z ośrodków w pobliżu Zalewu Sulejowskiego. Chcąc skrócić sobie drogę ze sklepu postanowili wrócić do ośrodka leśną dróżką, lecz stracili orientację w trenie i zagubili się. Szukając pomocy postanowili wezwać partol policji. W miejscu tym apelujemy o zachowanie rozwagi i ostrożności podczas wyjść do lasu.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook