Powrót do listy2 kwietnia cały świat obchodzi Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Dziecko które krzyczy na dźwięk kasy. Kolega z pracy, który nigdy nie odpowiada uśmiechem. Kuzynka, która zawsze woli siedzieć sama i denerwują ją źle ułożone buty. Każdy z nich jest oceniany, odsuwany, stygmatyzowany. Autyzm jest wśród nas. Wystarczy go poznać. Wystarczy zrozumieć, aby zmienić świat osób z autyzmem na lepszy.

Co roku 2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Z inicjatywą utworzenia takiego święta wyszła do Zgromadzenia Ogólnego ONZ żona Emira Kataru Hamada ibn Chalifa as-Sani, Moza bint Nasser Al Misned. Organizacja przyjęła inicjatywę i już w styczniu 2008 roku opublikowano dokument, ustanawiający to święto. Założeniem Światowego Dnia Świadomości Autyzmu jest poprawa zrozumienia i odpowiadania na potrzeby osób dotkniętych autyzmem, umożliwienie im rozwoju i poprawę opieki nad nimi.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook