Powrót do listy20 lipca o godz. 22 – plenerowe kino na leżakach w Tomaszowie Mazowieckim – pl. Kościuszki

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza do uczestnictwa w plenerowej projekcji na dużym ekranie! 

Akcja “Kino na leżakach” to ogólnokrajowe przedsięwzięcie, które postanowiło połączyć miłość do kina z relaksem na plażowym leżaku. Projekcja będzie miała miejsce na placu Kościuszki  20 lipca 2017 (czwartek) o godz. 22. Na ekranie zostanie wyświetlony film pt. „Przychodzi facet do lekarza”. Wstęp wolny!

Opis filmu

Romain Faubert ma 40 lat i jest zdrowy jak ryba. Problem w tym, że nie chce w to uwierzyć. Gorzej – jest przekonany, że jego organizm jest kłębowiskiem bakterii, wirusów i wszelkiego rodzaju chorób. Byłby to jego prywatny kłopot, gdyby nie fakt, że swoją manią rujnuje życie jedynego przyjaciela – doktora Zvenki. Poczciwy medyk codziennie musi wybijać z głowy Romaina kolejne urojone schorzenia. Co ciekawe, Romain potrafi nawiedzić swego lekarza bez uprzedzenia w trakcie zabiegu, podczas rodzinnej uroczystości czy w domu w środku nocy. Miarka przebiera się w końcu, gdy jak zwykle umierający Romain zaczyna deklarować bardzo żywe uczucia w stosunku do siostry lekarza. Doktor Zvenka nie podziela poglądu, iż miłość jest lekarstwem na wszystko. Wprowadza więc w życie własny plan wyleczenia hipochondryka. Czy mu się to uda? Sami zobaczcie!

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook