Powrót do listy21-latka zatrzymana z narkotykami

Policjanci z Tomaszowa Mazowieckiego zatrzymali 21-letnią kobietę, która posiadała blisko 10 gramów narkotyków. Za posiadanie niedozwolonych substancji odurzających wbrew przepisom ustawy usłyszała zarzut, za który grozi jej kara do 3 lat więzienia.

Tomaszowscy kryminalni z Zespołu d/w z Przestępczością Narkotykową  uzyskali informację o mieszkance Tomaszowa, która może posiadać zabronione prawem środki odurzające. 13 sierpnia 2019 roku przed godziną 14:00 policjanci zauważyli kobietę na jednej z ulic naszego miasta. W wyniku przeszukania jej torebki funkcjonariusze znaleźli słoik, w którym kobieta miała schowane 9 dilerek z zawartością zielonego suszu. W portfelu natomiast znaleźli jedną dilerkę z białym proszkiem.  Po badaniu próbek specjalistycznym testerem do narkotyków ustalono, iż zabezpieczone substancje to zabroniony prawem mefedron i marihuana. Dało to podstawy do przeszukania jej mieszkania, gdzie policjanci znaleźli kolejną dilerkę z mariuhuaną. Kobietę zatrzymano i przedstawiono jej zarzut ,za który grozi kara nawet do trzech lat pozbawienia wolności. O jej dalszym losie zadecyduje sąd.

Źródło: http://www.tomaszow-mazowiecki.policja.gov.pl/

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook