Powrót do listy23-latek chciał popełnić samobójstwo skacząc z mostu nad Wolbórką

W dniu 24 maja, w godzinach wieczornych, patrolując Parku Bulwary nad rzeką Wolbórką, strażnicy miejscy zauważyli mężczyznę, stojącego na moście, po zewnętrznej stronie barierki. Sytuacja wyglądała dość jednoznacznie, w związku z czym funkcjonariusze bezzwłocznie udali się w stronę mężczyzny. Zdarzenie miało miejsce na ul. Legionów. Niedoszłym samobójcą okazał się być 23-letni mieszkaniec Tomaszowa.

Kiedy strażnicy dotarli na miejsce desperat zaczął wykrzykiwać, że skoczy, jeżeli tylko do niego podejdą. Niemalże w tej samej chwili, na miejscu pojawiła się również matka 23-latka, która próbowała odwieść syna od samobójczej próby. Kiedy kobieta złapała go za rękę, ten zaczął się szarpać, próbując wyrwać się i skoczyć do rzeki. W tej sytuacji funkcjonariusze zareagowali błyskawicznie, łapiąc mężczyznę za ręce i przeciągając go na drugą stronę barierki. Niedoszły samobójca cały czas próbował się wyrwać. W toku prowadzonych czynności mężczyzna został obezwładniony. Po chwili, na miejscu zjawił się również patrol Policji oraz jednostka Straży Pożarnej, a także karetka pogotowia, której zespół, w asyście funkcjonariusza policji, zabrał 23-latka do szpitala.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook