Powrót do listy5. urodziny Chóru Gminnego Centrum Kultury w Lubochni

18 listopada odbędzie się wyjątkowy koncert z okazji pięciolecia działalności artystycznej Chóru Gminnego Centrum Kultury w Lubochni. Chór ten zebrał wokół siebie wielu utalentowanych wokalistów, którzy swoimi pięknymi głosami niejednokrotnie zachwycali publiczność.

Podczas koncertu usłyszymy wiele znanych i lubianych utworów, w wykonaniu nie tylko chóru, ale także solistów. Będzie to niezapomniane wydarzenie dla miłośników muzyki chóralnej i nie tylko.

W imieniu organizatorów urodzin zapraszamy wszystkich zainteresowanych na ten wyjątkowy koncert, który odbędzie się już w najbliższą sobotę o godzinie 17:00 w Centrum Kultury w Lubochni. Nie przegap okazji, by wspólnie świętować pięcioletnią działalność Chóru Gminnego!

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook