Powrót do listy6 grudnia 2021 roku w wieku 89 lat zmarł dh Wacław Owsianka

6 grudnia 2021 roku w wieku 89 lat zmarł dh Wacław Owsianka Druh honorowy Ochotniczej Straży Pożarnej w Chorzęcinie z ponad 70-letnim stażem członkowskim. Przez długie lata dh Wacław Owsianka pełnił funkcję naczelnika naszej jednostki oraz był wieloletnim członkiem zarządu oddziału gminnego ZOSP RP w Tomaszowie Mazowieckim pełniącym funkcję skarbnika. Za swoją działalność odznaczony złotym Znakiem Związku OSP oraz złotym, srebrnym i brązowym medalem „Za zasługi dla Pożarnictwa”
 
Uroczyste nabożeństwo żałobne odbędzie się w sobotę 11 grudnia 2021 roku o godz. 12.00 w Kościele Parafialnym pw. św. Małgorzaty w Chorzęcinie, po którym nastąpi przewiezienie ciała na miejscowy cmentarz rzymskokatolicki.
Cześć Jego Pamięci!
 
Źródło: OSP Chorzęcin
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook