Powrót do listy64. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – eliminacje powiatowe

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na przesłuchania do 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się 11 marca 2019 w godzinach 10.00-16.00 w filii MOK ul. Browarna 7.

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim kontynuuje wieloletnią tradycję jaką są eliminacje powiatowe 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, aby przyczynić się do krzewienia piękna słowa polskiego.

Konkurs jest wydarzeniem artystycznym obejmującym swoim zasięgiem powiat tomaszowski. Adresowany jest do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych oraz dorosłych, prowadzony będzie w formie czterech turniejów: recytatorskiego, poezji śpiewanej, teatrów jednego aktora oraz wywiedzione ze słowa.

Więcej informacji udziela sekretariat pod nr tel. 44 724 42 93.

Źródło: Miejski Ośrodek Kultury

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook