Powrót do listy72-latek posiadał papierosy i tytoń bez akcyzy

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą przejęli 2539 sztuk nielegalnych papierosów i prawie 4 kg tytoniu bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Nielegalny towar znajdował się w domu mieszkańca gminy Tomaszów Maz.

Funkcjonariusze uzyskali informację, z której wynikało, że mężczyzna może nielegalnie posiadać znaczne ilości tytoniu. 29 października 2019 roku przeszukali jego posesję gdzie ujawnili towary bez akcyzy: 2539 sztuk nielegalnych papierosów i niemalże 4 kg tytoniu. Łączna wartość narażenia na uszczuplenie Skarbu Państwa z tytułu niezapłaconego podatku akcyzowego wyniosła ponad 4700 złotych, co stanowi wykroczenie skarbowe. Mężczyźnie grozi wysoka grzywna.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook