Powrót do listyAkcja „Podaj łapę” w ZSP nr 1

30 października w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim  zakończyła się akcja wolontaryjna „Podaj łapę”.

Jej celem była zbiórka mokrej i suchej karmy oraz smyczy na rzecz Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami. W akcji udział wzięły klasy: 1I, 1 MEt, 2H, 2Hp, 2MEt, 3E, 3Mt, 4E oraz kilku nauczycieli, za co z całego serca DZIĘKUJĘ! Podziękowania kieruję również do Pana Mariusza Usztela za pomoc w koordynacji akcji oraz do Państwa Joanny i Rafała Kryszewskich za pomoc w zakupach oraz dostarczenie darów do schroniska.

Po raz kolejny udowodniliśmy, że dobro zwierząt leży nam głęboko na sercu. To cudowne wiedzieć, że potrafimy być jednym zespołem nawet w tak trudnej sytuacji związanej z pandemią. Klasy, które nie zdążyły przekazać swojego wsparcia, będą miały jeszcze taką okazję w późniejszym terminie. Klasa 3H wraz z wychowawcą Katarzyną Elster zadeklarowała także chęć poświęcenia psiakom nieco więcej czasu (spacer, pielęgnacja i zabawa)

Takie informacje dodają skrzydeł! Niechaj ten pomysł będzie inspiracją również dla innych. Niestety, w związku z wprowadzonymi obostrzeniami, jest to w tej chwili niemożliwe. Aby móc zadbać o zwierzęta, najpierw musimy zadbać o siebie. Dlatego gorący apel: dbajmy o nasze odpowiedzialne zachowanie, abyśmy jeszcze wiele razy mogli wspólnie „podawać łapę” potrzebującym – Anetta Holc Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariusza 

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook