Powrót do listyAkcja „Razem na Święta” w ZSP nr 3

W ramach akcji „Razem na Święta”, organizowanej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Mazowieckim,  uczniowie ZSP nr 3 oraz wychowankowie Bursy, pod opieką Elżbiety Mrozickiej i Malwiny Sobczyńskiej, dostarczyli w dzień tegorocznych mikołajek, zaprzyjaźnionym dzieciom z Domu Dziecka „Słoneczko” mikołajowe prezenty.

Były to różnego rodzaju słodkości i owoce. Pyszne ciasto, upieczone przez Elżbietę Mrozicką, dzieci zjadły na podwieczorek.

W organizację włączyli się także inni nauczyciele i młodzież. Dekoracje stołu w postaci pięknej „gwiazdy betlejemskiej” zapewnił Piotr Wasilewski, jajeczka z niespodzianką dla najmłodszych dzieciaków ufundowała klasa IIBap z wychowawczynią Renatą Porczyk.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook