Powrót do listyArena Lodowa w dniu Narodowego Święta Niepodległości

Tomaszowska Arena Lodowa zaprasza do wspólnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości…na lodzie! 11 listopada zostaną zorganizowane niepodległościowe 4 ślizgawki, w tym jedna wyjątkowa z symbolicznym przejazdem na dystansie 102 metrów (z okazji 102 rocznicy odzyskania niepodległości).

W trakcie ślizgawek. w godzinach 12.00, 13.30, 18.00 i 19.30 odbędą się mini zawody dla aktywnych „ślizgawkowiczów”. Nagrody otrzymają wszyscy, którzy się przebiorą w barwy biało-czerwone i zechcą wziąć udział w symbolicznym przejeździe na czas. Osoby z najlepszymi wynikami zdobędą atrakcyjne upominki i gadżety.

Symboliczne przejazdy przewidziane są na godz. 18.00, jednak organizatorzy zachęcają do przebierania się i wesołego świętowania również na pozostałych ślizgawkach. Tego dnia każda osoba, która kupi bilet na ślizgawkę o 18.00 otrzyma słodki upominek.

Pamiętajmy o zachowaniu dystansu i zasad bezpieczeństwa sanitarnego obowiązującego na Arenie!

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook