Powrót do listyArena poszukuje Zimowego Ambasadora Areny

Arena Lodowa przygotowała konkurs dla wszystkich chętnych, którzy nie boją się kamery i chcą być naszą wizytówką na plakatach i nie tylko. Zgłoszenia do konkursu trwają tylko do 20 listopada. Na jakich zasadach?

Konkurs „Zostań Zimowym Ambasadorem Areny Sezonu 2020/2021” skierowany jest do wszystkich chętnych osób, które są otwarte, wesołe, nie boją się wyzwań, i które mają skończone 15 lat.

 

Podstawowe zasady uczestnictwa w konkursie:

 

  • Polub na Facebooku profil @ArenaLodowa;
  • Udostępnij post konkursowy;
  • Przygotuj krótki film (max. 1 min.):„Zimowy Ambasador Areny oczekuje na Pierwszą Gwiazdkę”. Materiał powinien zawierać min. 1 zdanie uzasadnienia dlaczego właśnie ciebie powinniśmy zaprosić do współpracy. Film powinien być nakręcony amatorskim sprzętem. Dopuszcza się wysłanie tylko jednego filmiku od każdego Uczestnika. Taka sama zasada obowiązuje w przypadku zgłoszeń podwójnych, kiedy dwie osoby zgłaszają ten sam filmik.
  • Prześlij film w formacie MP4 lub AVI pod postem konkursowym lub za pośrednictwem strony internetowej https://wetransfer.com – link do tak zamieszczonego filmu konkursowego powinien być przesłany na adres email: konkurs@arenalodowa.pl. W tytule email powinien znaleźć się dopisek “Zostań Zimowym Ambasadorem Areny Sezonu 2020/2021”. Do zgłoszenia powinno być załączone podpisane oświadczenie, które znajduje się w regulaminie.
  • Zgłoszenia należy nadesłać do 20 listopada 2020 r. do godz. 12.00.

 

 

 

Nagrody:

  • udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej o tematyce świątecznej, której efektem będzie 5 wydrukowanych fotografii;

 

  • zaproszenie do programu ambasadorskiego Marki Arena Lodowa;

 

  • komplet odzieży sportowej z logo Areny Lodowej.

 

Szczegółowy opis przywilejów Ambasadora oraz pozostałe warunki uczestnictwa opisane są w regulaminie konkursowym zamieszczonym na stronie www.arenalodowa.pl

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook