Powrót do listyAreszt za rozbój i uszkodzenie auta

Policjanci z Komisariatu Policji w Czerniewicach zatrzymali 31-latka. Agresor zaatakował dwóch mężczyzn, których pobił i zniszczył należące do nich rzeczy. Mężczyzna usłyszał zarzuty rozboju i uszkodzenia mienia. Na wniosek nadzorującego sprawę prokuratora, podejrzany został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

20 grudnia 2021 roku około godziny 14:00 dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że na osiedlu Nowy Glinnik znajduje się agresywny mężczyzna zaczepiający przechodniów. Na miejsce został skierowany policyjny patrol, który po chwili dotarł do pierwszego z zaatakowanych mężczyzn. W rozmowie z 65-latkiem, policjanci ustalili, iż na drogę którą jechał osobowym peugeotem wyszedł znany mu mężczyzna, zatrzymał go, a następnie wyciągnął siłą z pojazdu i przewrócił na ziemię.

Mundurowi odnaleźli mężczyznę odpowiadającego ustalonemu rysopisowi. Był to 31-letni mieszkaniec gminy Lubochnia, który potwierdził, swoją wcześniejszą obecność na osiedlu. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Mundurowi z Czerniewic dotarli również do 38-latka, który bez żadnej przyczyny został zaatakowany i brutalnie pobity przez tego samego mężczyznę. Zatrzymany również uszkodził opla powodując szkody o wartości 650 złotych. Właścicielka pojazdu zgłosiła ten fakt na policję.

Zatrzymany 31-latek był wcześniej notowany przez policję. Gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzuty rozboju i uszkodzenia mienia. Prokurator na podstawie zebranego materiału dowodowego wnioskował  do sądu o zastosowanie wobec mężczyzny tymczasowego aresztowania. Sąd przychylił się do wniosku i 22 grudnia 2021 roku, aresztował podejrzanego na 3 miesiące. Grozi mu kara nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook