Powrót do listyBal karnawałowy? Tylko z MCK!

Mnóstwo atrakcji i dobrej zabawy dla dzieci przygotowało Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim w ramach kolejnego spotkania z cyklu Fun Kids. Tym razem będzie to bal karnawałowy, który odbędzie się w sobotę, 12 lutego w godz. 16-18 w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50.

Zabawa przeznaczona jest dla dzieci w wieku 6-9 lat. W programie m.in.: tańce, zabawy i animacje karnawałowe, wybór króla i królowej balu, upominek dla każdego uczestnika, a także konkurs na najciekawsze przebranie karnawałowe (stroje obowiązkowe!).

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy przez Strefę Zajęć (bezpośredni link do zapisów: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/34266).

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook