Powrót do listyBędzie bić rekord Polski w Arenie

Czy na Arenie Lodowej już 28 lutego padnie nowy rekord Polski? Będziemy się o tym mogli przekonać za sprawą zawodnika KS Arena Norberta Piekielnego, który od roku trenuje łyżwiarstwo szybkie i zamierza pobić rekord w biegu godzinnym z 1985 roku uzyskany przez Bogdana Tarszkiewicza.

Bicie rekordu będzie polegało na godzinnej jeździe zawodnika bez przerwy i zmierzeniu przejechanego dystansu. Dotychczasowy rekord wynosi 35 400 metrów, czyli 88.5 okrążenia.

Norbert Piekielny sport profesjonalnie uprawia od lat, wcześniej uprawiał lekkoatletykę i kolarstwo, łyżwiarstwo szybkie uprawia od kilkunastu miesięcy. Podczas próby pobicia rekordu zamierza jednocześnie promować zbiórkę charytatywną na rzecz Katarzyny Konwy i Rity Malinkiewicz – kolarek, które ucierpiały w wypadku w czerwcu 2020.

Próba pobicia rekordu przez Norberta Piekielnego będzie transmitowana na kanale You Tube Areny Lodowej – tutaj.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook