Powrót do listyBelweder Hołowni w Tomaszowie Mazowieckim

Bus wyborczy, zwany Belwederem Hołowni odwiedzi jutro, 22 czerwca, Tomaszów Mazowiecki. Ekipa Hołowni spotka się na placu Kościuszki z mieszkańcami miasta by odpowiedzieć na ich pytania.

Ekipa Szymona Hołowni poinformowała, że 22 czerwca o godzinie 18.30 pojawi się na placu Kościuszki. Niestety samego kandydata na prezydenta nie będzie.

'”Szymon niestety nie może być tego dnia z nami. Nie jest to jednak powód, aby zaprzestać rozmowy o Polsce naszych marzeń. O tym, co możemy zmienić, by żyć w kraju, w którym zmieścimy się wszyscy i z którego wszyscy będziemy dumni!” – informują.

„Nie wystarczy zrobić wieców w wielkich miastach. Trzeba pojechać do Polski powiatowej, do Kozienic, Radomia, Tomaszowa, Piotrkowa – do tych ludzi, którzy też chcą się poczuć obywatelami RP, a nikt z nimi poważnie o tej Polsce nie rozmawia. Ja chcę słuchać ludzi, ale też rozmawiać z nimi o tym, co my jako państwo możemy zrobić, aby rozwiązać ich palące problemy. Ponieważ rozmowa nie boli. Rozmowa jest zawsze poszerzająca. Można się poznać. Można się głębiej zrozumieć” – Szymon Hołownia.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook