Powrót do listyBezpieczny przedszkolak

W poniedziałek, 4 lutego funkcjonariuszka tomaszowskiej straży miejskiej odwiedziła wychowanków Przedszkola Integracyjnego „Iskiereczki” w Tomaszowie Mazowieckim.

Celem wizyty było przeprowadzenie pogadanki na temat bezpieczeństwa. Podczas spotkania, starszy strażnik Wioletta Bielas przypomniała maluchom o zasadach bezpiecznej zimowej zabawy, omówiła zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz reguły ograniczonego zaufania wobec osób obcych. Dzieci poznały numery alarmowe oraz dowiedziały się, jak i kiedy można z nich korzystać. Przedszkolaki poinstruowane zostały także, jak zachować się podczas spotkania z groźnym psem.

Na zakończenie, uczestnicy pogadanki dostali upominki od Straży Miejskiej – odblaskowe breloczki-misie oraz kubeczki, a w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” strażniczka odczytała milusińskim wiersz Jana Brzechwy pt. „Samochwała”.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook