Powrót do listyBezpłatne pokazowe zajęcia sportowe w PCAS-ie

Powiatowe Centrum Animacji Społecznej zaprasza na pokazowe zajęcia sportowe na powietrzu. Już w sobotę, 8 maja, do dyspozycji dzieci, młodzieży i dorosłych będzie cała infrastruktura sportowo – rekreacyjna na terenie placówki. Nad wszystkim będą czuwać instruktorzy. Będzie można pograć w tenisa, siatkówkę, koszykówkę czy piłkę nożną. Zajęcia będą bezpłatne. W trakcie wydarzenia będzie można się zapisać do poszczególnych sekcji, które działają w PCAS-ie.

– Wszystko wskazuje na to, że trzecia fala pandemii zbliża się ku końcowi i już niedługo będziemy mogli znów zaprosić na nasze zajęcia. – mówi Dorota Ignasiak, dyrektor placówki. – W sobotę, 8 maja, chcemy pokazać chętnym, jak będą wyglądały sportowe zajęcia na świeżym powietrzu, na które już prowadzimy nabór i które już wystartowały. To bardzo ważne, by korzystać z tej infrastruktury, ponieważ po wielu miesiącach siedzenia w domu, każda aktywność jest ważna dla naszego zdrowia. Jesteśmy tez gotowi do uruchomienia innych sekcji, stacjonarnych, jak zajęcia plastyczne, ceramiczne, malarskie, wspinaczka, siłownia, nauka języków, która teraz odbywa się on-line, teatralna czy wokalna. Oczywiście działać tez będzie Akademia Małolata, do której już zapraszamy maluchy. Póki co, patrzymy w najbliższą przyszłość z optymizmem i bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej placówki w sobotę, 8 maja.

Zajęcia rozpoczną się o godz. 11.00

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook