Powrót do listyBieg dla Zosi Bigos. Zapisz się na piątkę dla dziewczynki i pomóż

Organizatorkami biegu są dwie skromne dziewczyny, amatorki biegania, które przy współpracy z ludźmi o wielkich sercach postanowiły swoje hobby przekuć na coś dobrego. Wśród osób, które zadeklarowały swój udział w biegu jest pani Wanda Panfil.
Impreza odbędzie się 7 listopada 2021 w godzinach 10.30-16.00 Głównym punktem wydarzenia będzie bieg w kategorii open na dystansie około 5 km. Start o godzinie 12.00
 
Zapisy na bieg i zakup pakietu startowego można dokonać wpłacając minimum 30 zł na skarbonkę https://www.siepomaga.pl/biegdlazosi lub poprzez kontakt telefoniczny z organizatorkami.
 
Podczas festynu przewidziano kiermasz książek i zabawek, loterię fantową oraz animacje dla najmłodszych.
Będzie możliwość skosztowania słodkich wypieków, napić się gorącej herbaty czy kawy oraz „wrzucić coś na ząb”. Wszystko za symbolicznego piątaka wrzuconego do puszki. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie Zosi.
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook