Powrót do listyBluestones zapraszają na koncert i wystawę „Galerii na wsi Niebrów”

Bluestones zagrają w altanie, tym razem w Rawie Mazowieckiej, 23 sierpnia kolejna odsłona „Koncertowania w altanie”. W parkowej altanie wystąpi Nieformalna Grupa Muzyczna BLUESTONES. Będzie można obejrzeć również wystawę zdjęć „Galeria na wsi Niebrów”.
Organizatorzy zapraszają na popołudnie muzyczno-autorskie poświęcone twórczości zespołu Breakout. W okolicach altany zostanie zaprezentowana również niezwykła wystawa zdjęć. Wystawa zbiorów i pamiątek kolekcjonerskich „Galeria na wsi Niebrów” powstała z miłości i pasji do zespołu Breakout, Miry Kubasińskiej, Tadeusza Nalepy i Bogdana Loebla. Niektóre zdjęcia są z autografami muzyków. Zapraszamy do rawskiego parku, w niedzielę 23 sierpnia, na godz. 16.

Na zdjęciu grupa Bluestones ze Zbyszkiem Jędrzejczykiem (pierwszy od lewej) podczas 5. urodzin „Galerii na wsi Niebrów”

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook