Powrót do listyBoże Ciało w Tomaszowie Mazowieckim

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Boże Ciało, to święto ruchome. W 2021 r. Boże Ciało wypada 3 czerwca, w pierwszy czwartek miesiąca. Poszczególne diecezje w Polsce wydały zalecenia w sprawie organizacji procesji Bożego Ciała. W większości będą organizowane na terenach przykościelnych z zachowaniem zasad sanitarnych.

W Sanktuarium św. Antoniego u zbiegu ulic św. Antoniego i Mościckiego:
Msza św. z procesją do czterech ołtarzy o godz. 10.15 z zachowaniem obowiązujących obostrzeń epidemicznych. Ołtarze będą ustawione w tych samych miejscach, co w latach ubiegłych.

W Parafii Najświętszego Serca Jezusowego przy ulicy Spalskiej:
Centralna uroczystość parafialna rozpocznie się mszą świętą o godz. 10:30, po której procesja przejdzie ulicami: ul. Popiełuszki, ul. Sosnową, ul. Spalską.

Parafia NMP Królowej Polski na Słowackiego:
Procesja Boże Ciało po Mszy św. o godz. 11.00. wyruszy  do 4 ołtarzy i przejdzie ulicami: Słowackiego, Jana Pawła II, Smugową, Lewą i Słowackiego.

Parafia Świętej Rodziny na Niskiej: tradycyjnie
Parafii pw. Św. Jadwigi Królowej na Niebrowie:
tradycyjnie

Boże Ciało w dobie koronawirusa. Procesja w parafii NMP Królowej Polski przy ul. Słowackiego

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook