Powrót do listyBudowanie aktywności obywatelskiej. Bezpłatne warsztaty dla wszystkich

Fundacja Open Mind Projects PL w związku z realizowanym projektem Sieć Ariadny  w ramach Przestrzeni Kobiet Stowarzyszenia Kongresu Kobiet z dofinansowania The Open Society Initiative for Europe, zaprasza na otwarte warsztaty „Budowania aktywności obywatelskiej”.
Podczas warsztatów zostanie poruszona tematyka znajomości własnych praw i korzyści z nich płynących (np. prawo do informacji publicznej, prawo wyborcze, prawo do wolności słowa), rodzaje narzędzi partycypacyjnych (np. konsultacje społeczne, budżet obywatelski, obywatelska inicjatywa uchwałodawcza, petycje).
Warsztaty prowadzi przedstawiciel INPRIS – Instytut Prawa i Społeczeństwa, prawniczy think tank z Warszawy;
Warsztaty obędą się 12 października, w godzinach od 15.00 do 20.00 na Barlickiego 30 (w budynku Restauracji Barlickiego 30).
Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Pytania należy kierować za pośrednictwem messengera Fundacji lub drogą mailową omp.fundacja@gmail.com
 
 
 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook