Powrót do listyBusinessWoMum czyli motywacyjne warsztaty dla Mam

Od początku sierpnia rozpoczęła się realizacja projektu „BusinesswoMUM” – motywacyjnych warsztatów dla mam, które chciałby powrócić na rynek pracy po urlopie macierzyńskim.

Dzięki zajęciom kobiety zdobędą nowe umiejętności i kompetencje, dowiedzą się jak połączyć życie zawodowe z rodzinnym, jak stworzyć niepowtarzalne CV, jak zadbać o swój wizerunek i oczarować pracodawcę oraz jak stać się kobietą niezależną. Warsztaty dla 15 mam prowadzone są przez specjalistów, którzy doskonale znają rynek pracy, a także przez coachów, którzy pomogą mamom zbudować na nowo swoje życie zawodowe. W projekcie przewidziane są także spotkania z kobietami sukcesu. Na koniec odbędzie się finał, podczas którego zaprosimy wszystkie mamy z całej gminy na „Mummies Night” czyli nocny maraton filmowy tylko dla kobiet z mnóstwem kobiecych atrakcji. Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Ujazd „COOLTURA” działające w Gminnym Ośrodku Kultury w Ujeździe, a dofinansowany przez Fundację BGK w programie „Skrzydła dla Mamy”

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook