Powrót do listyBy nie bać się tego, co przyniesie jutro! Walka małego tomaszowianina z nowotworem. Pomóż zebrać pieniądze!

Dwuletni Kacperek z Tomaszowa ma niezłośliwy nowotwór kości i chrząstek stawowych – osteoblastoma szczęki

W listopadzie usłyszeliśmy, że guz, który rozwija się na twarzy Kacperka, to nowotwór. W jednej chwili cała nadzieja na to, że problemy wkrótce miną, prysła jak bańka mydlana. Nasze dziecko ma nowotwór, a my musimy zrobić wszystko, by z tą chorobą wygrać! 

W połowie grudnia Kacper przeszedł operację usunięcia guza wraz z rekonstrukcją lewej strony szczęki, jednak ta operacja to nie koniec Jego walki

W miarę jak synek będzie rósł, potrzebne będą kolejne operacje, a po nich konsultacje, badania i tak wciąż i wciąż. Jest nam ciężko, zwłaszcza że dopiero co zaczęliśmy naszą walkę. Walkę, której nigdy nie będziemy mogli przerwać! Proszę, pomóż nam!

Link do zbiórki TUTAJ

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook