Powrót do listyCharytatywny spektakl „Stopklatka” dla Zosi Bigos

W niedzielę, 10 października 2021 roku, w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej zaprezentowany został spektakl charytatywny pt. „Stopklatka”. Spektakl wyreżyserowała Katarzyna Rychlik – instruktor Sekcji wokalnej, działającej przy PCAS-ie.

Gościem był Marcin Bigos, tata małej Zosi, która żeby móc dalej żyć, potrzebuje bardzo drogiego (ponad 9,5 miliona złotych) lekarstwa. Podziękował wszystkim darczyńcom, którzy okazali wsparcie finansowe na rzecz jego małej córeczki. Podziękował też młodzieży, występującej w przedstawieniu, ponieważ to właśnie młodzież była inicjatorem zorganizowania zbiórki na rzecz Zosi.

W spektaklu wystąpili uczestnicy zajęć wokalnych. Zaśpiewali wiele znanych i lubianych piosenek, które wykonywali: Marek Grechuta, Michał Bajor, Krystyna Prońko, Grzegorz Turnau, a nie brakło też piosenki aktorskiej np. „Czarne perfumy”, które śpiewała dawniej Krystyna Janda czy „Cukierki dla panienki mam”, którą wykonywał Mariana Opania. Publiczność burzliwymi brawami przyjmowała każdy utwór i w ten sposób gorąco dziękowała wykonawcom za występ.

Uroczystość honorowym patronatem objął Mariusz Węgrzynowski – Starosta Powiatu Tomaszowskiego.

 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook