Powrót do listyChcesz Zostać policjantem? Klasa Policyjna w III LO zaprasza absolwentów szkół podstawowych

Wyzwanie, przygoda, przyszłość!

Jeśli myślisz o ciekawej i  wymagającej, ale równocześnie gwarantującej stabilność pracy w służbach mundurowych. Jesteś ambitny i nie boisz się wyzwań, chcesz poczuć smak ryzyka i przygody, a w przyszłości stać na straży bezpieczeństwa Polski i jej obywateli, to ten kierunek jest dla Ciebie!

W trakcie nauki gwarantujemy fachowe przygotowanie merytoryczne i fizyczne kandydatów do testów kwalifikacyjnych do Policji, jak i kontynuacji nauki na wyższych uczelniach. Kadrę w procesie szkolenia specjalistycznego będą stanowić czynni funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji  i jednocześnie wykwalifikowani instruktorzy.

ZSP nr 8 to szkoła, w której stale coś się dzieje, otwarta na pomysły uczniów. Nie odcinamy przysłowiowych kuponów od przeszłości, ale patrzymy w przyszłość, którą chcemy tworzyć razem z Wami. Zajęcia są prowadzone przez doskonale wykwalifikowanych nauczycieli, z których większość jest czynnymi egzaminatorami i bierze udział w sprawdzaniu prac maturalnych od wielu lat. Daje to gwarancję solidnego przygotowania do najważniejszego egzaminu kończącego szkołę  i będącego przepustką w dorosłe życie.

W programie nauczania m.in.:

-musztra

-trening strzelecki

-ceremoniał policyjny

-techniki samoobrony

-pomoc przedmedyczna.

O szkole:

– szkoła przyjazna uczniom

– profesjonalna kadra pedagogiczna

– uczciwość, tolerancja, poszanowanie praw uczniów

– podnoszenie wymagań i poziomu kształcenia

– rozwijanie zainteresowań i uzdolnień

– realizujemy kształcenie dla uczniów ze specyficznymi potrzebami edukacyjnymi

– kompleks boisk sportowych typu Orlik, nowoczesna sala gimnastyczna z zapleczem sportowym.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Nadrzecznej zaprasza absolwentów szkół podstawowych do Klasy Policyjnej

Więcej pod info:

http://www.tomaszow-mazowiecki.policja.gov.pl/etm/informacje/49165,Chcesz-zostac-policjantem-Wahasz-sie-ktora-szkole-srednia-wybrac-Ruszamy-z-preze.html

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook