Powrót do listyChciało im się pić. Spragnieni włamywacze w rękach policjantów

Nawet do 10 lat więzienia może grozić zatrzymanej przez policjantów parze za włamanie do stacji paliw w Kolonii Rokiciny. Sprawcy w nocy wybili młotkiem szybę w drzwiach stacji, a ich łupem padło… 12 puszek piwa.

Zdarzenie miało miejsce 9 czerwca 2021 roku około godziny 1:00 w nocy. Skierowani na miejsce funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Rokicinach zauważyli wybitą szybę w drzwiach do stacji paliw. Na miejscu był monitoring, który zarejestrował moment włamania. Na nagraniu widać było młodego mężczyznę wybijającego szybę młotkiem. Mężczyzna po uszkodzeniu drzwi, wszedł do wnętrza budynku i ukradł 3 „czteropaki” piwa. Jak ustalono, towarzyszyła mu kobieta. Dzięki wnikliwej analizie zebranych przez rokicińskich funkcjonariuszy dowodów, jeszcze tego samego dnia ustalono tożsamość sprawców zdarzenia. Okazało się, że para włamywaczy to 40-letnia matka i jej 19-letni syn, którzy do Rokicin przyjechali z Łodzi. Oboje zostali zatrzymani w pobliskim parku. Para usłyszała zarzuty kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

zdjęcie: Jesper Skov z Pixabay

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook