Powrót do listyChór „Artis Gaudium” ‒ zapisy na nowy rok artystyczny

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza miłośników muzyki chóralnej na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 3 września (czwartek) o godz. 18 w MCK przy ul. Browarnej 7. W jego trakcie będzie można zapisać się na zajęcia prowadzone przez Katarzynę Goljat. Uczestnictwo w nich jest bezpłatne.

Chór „Artis Gaudium” powstał w marcu 2016 roku. Obecnie śpiewa w nim 30 osób. Jest to chór pokoleniowy, który tworzą uczniowie szkół ponadpodstawowych, dorośli oraz seniorzy. W repertuarze „Artis Gaudium” znajdują się utwory klasyczne, sakralne, pieśni ludowe, a także przeboje muzyki rozrywkowej, które można usłyszeć podczas cyklicznych koncertów w Tomaszowie Mazowieckim.

Chór uświetnia również swoimi występami uroczystości miejskie związane z ważnymi wydarzeniami  oraz obchodami świąt państwowych. Ma na swoim koncie znaczące nagrody w przeglądach muzyki chóralnej w województwie łódzkim.

Próby odbywają się w czwartki w godzinach 18-20 w MCK przy ul. Browarnej 7.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook