Powrót do listy„Czternastka” promuje zdrowie

29 września 2021 roku na wojewódzkiej konferencji pt. ,,Szczęśliwy nauczyciel to szczęśliwy uczeń – dobre praktyki w obszarze zadbania o dobrostan społeczności szkolnej i przedszkolnej’’ w siedzibie Kuratorium Oświaty w Łodzi, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Orła Białego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim otrzymała Wojewódzki Certyfikat SzPZ, który z rąk wicekuratora Łódzkiego Kuratorium Oświaty – Andrzeja Krycha odebrała dyrektor szkoły Ewa Brzezińska.

„Czternastka” została przyjęta do Regionalnej sieci przedszkoli i szkół promujących zdrowie w roku 2019. Od tego czasu powołany zespół do spraw promocji zdrowia, którego koordynatorem jest mgr Monika Ekiert, prowadzi szereg zaplanowanych i określonych działań, by w szkole, nie tylko uczniowie, ale także nauczyciele i inni pracownicy dbali o swoje zdrowie. To właśnie ono jest fundamentalną częścią naszego życia oraz warunkuje nasze samopoczucie. Celem, który przyświeca zespołowi, jest szeroko pojęte dobro uczniów i wszystkich pracowników szkoły.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook