Powrót do listy„Diabelskie potyczki” ‒ znajdź klucz i ocal Tomaszów

Masz odwagę podjąć wyzwanie rzucone przez diabła nagórzyckiego? Chcesz zostać bohaterem i ocalić Tomaszów Mazowiecki oraz jego mieszkańców? Miejskie Centrum Kultury zaprasza Cię do udziału w grze terenowej, w której ‒ odnajdując skradziony przez czarta klucz do miasta ‒ uchronisz tomaszowian przed diabelskimi planami.

A wszystko przez to, że w Grotach Nagórzyckich z jednej ze ścian osunął się piach, odsłaniając zasypaną wcześniej bramę do piekła. Diabeł nagórzycki wydostał się ze swojego królestwa ciemności i wykradł klucz do naszego miasta. Zagroził, że jeśli go nie odnajdziemy, Tomaszów zapadnie się pod ziemię.

Ale nie martwcie się, można temu zapobiec. Wystarczy rozwiązać zagadki pozostawione przez diabła w różnych punktach miasta. Wskazówki w nich zawarte doprowadzą do miejsca ukrycia skradzionego przedmiotu. Poszukiwania odbędą się 15 maja (sobota) w godz. 14-18.

Ostatni raz diabła nagórzyckiego widziano w pobliżu Informacji Turystycznej na pl. T. Kościuszki. Tam też należy się zgłosić (indywidualnie lub w zespołach od dwu do dziesięciu osób), by pójść tropem diabelskich zagadek. Zgłoszenia przyjmowane będą do 14 maja elektronicznie na adres e-mail: informacjaturystyczna@mck-tm.pl oraz telefonicznie pod numerem 44 710 03 29. Można też zgłaszać się osobiście w Informacji Turystycznej przy placu Kościuszki 29. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko uczestnika/uczestników, nazwę grupy oraz jej liczebność. Udział w grze jest bezpłatny, a na uczestników czekają drobne upominki. Wydarzenie odbędzie się bez względu na pogodę i zgodnie z obowiązującymi zasadami epidemicznymi. Szczegółowy regulamin dostępny jest na www.mck-tm.pl.

A więc bądź z nami, przechytrz diabła i odzyskaj skradziony przez niego klucz do miasta!

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook