Powrót do listyDieta w chorobie Hashimoto – spotkanie z dr Anną Rogulską

W środę, 22 lipca 2020 roku, w sali konferencyjnej Powiatowego Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim, odbyło się spotkanie z dr Anną Rogulską, dietetykiem  klinicznym, specjalistką  żywienia klinicznego.

Spotkanie było pierwszym spotkaniem edukacyjnym, związanym z problemem zdrowotnym.

W czasie spotkania omówiła temat „Dieta w chorobie Hashimoto”. Przybliżyła uczestnikom informacje: czym jest choroba Hashimoto, jakie objawy ją charakteryzują, jakie badania należy wykonać, a następnie dokładnie omówiła temat dotyczący odpowiedniego żywienia osób chorujących na Hashimoto.

Dr Anna Rogulska doświadczenie zawodowe zdobywała w poradniach, szpitalach, firmach zajmujących się żywieniem zbiorowym. Występowała jako ekspert żywieniowy m.in w TVP „Pytanie na śniadanie”. Udzieliła wywiadów m.in. do „Menagera Apteki”, „Głosu pacjenta onkologicznego”.
Przez wiele lat współpracowała z dodatkiem Dziennika Łódzkiego „Na Zdrowie”, pisząc artykuły na temat diety i zdrowego stylu życia.
Organizowała i prowadziła akcję „Niedożywieniu STOP” skierowaną do pacjentów onkologicznych.
Jest organizatorką i prowadzącą  warsztaty i szkolenia dla pacjentów, dietetyków, pielęgniarek, lekarzy, trenerów personalnych. Jest autorką poradników:
„Postępowanie dietetyczne w niedożywieniu”, „Dieta kontra rak”, „Jedz dla dwojga, nie za dwoje”. Dr Anna Rogulska pracuje w Szpitalu Onkologicznym Nu-Med w Tomaszowie Mazowieckim. Od kilku lat współpracuje z tomaszowskimi Amazonkami.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook