Powrót do listyDruhowie z OSP Będków w obchodach Wielkanocy 2019

Tradycją jest, że w przeddzień Wielkanocy, w oczekiwaniu na Zmartwychwstanie Chrystusa, przy Grobie Pańskim w świątyniach, honorową wartę pełnią strażacy-ochotnicy. Celebrując ten zwyczaj, w tym roku druhowie z jednostki OSP Będków czuwali przy grobie Chrystusa w kościele parafialnym Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Będkowie. To dla jednostki ogromny zaszczyt i wyróżnienie. – Warta honorowa wzbudziła duże zainteresowanie wśród mieszkańców, którzy byli pod dużym wrażeniem stopnia przygotowania oraz w ciepłych słowach wypowiadali się o samej inicjatywie. Mamy nadzieję, że zwyczaj ten będzie podtrzymywany przez naszą jednostkę również w kolejnych latach – przyznali strażacy.

Druhowie z OSP Będków zawsze towarzyszą podczas świąt Wielkiej Nocy. Na zdjęciach podczas Rezurekcji i procesji w Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Będkowie.

fot. OSP Będków

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook