Powrót do listyDzień Babci i Dziadka w „Tęczowej Akademii” [film]

Święto Babci i Dziadka, obchodzone 21 i 22 stycznia, to jedne z najpiękniejszych świąt rodzinnych. Dziadkowie mogą spędzić czas ze swoimi wnukami. Wysłuchać specjalnie wyrecytowanych przez nich wierszyków, a także otrzymać własnoręcznie wykonane przez dzieci prezenty.

Z powodu obostrzeń sanitarnych przedszkolaki z „Tęczowej Akademii” w Szkole Podstawowej nr 12 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr w Tomaszowie Mazowieckim nie mogły zaprosić swoich kochanych Dziadków do szkoły na uroczyste spotkanie.

Dzieci wykonały więc laurki i nagrały krótki program artystyczny, który Babcie i Dziadkowie będą mogli obejrzeć on – line. Mamy nadzieję, że te niespodzianki sprawią naszym seniorom wiele radości.

Dużo zdrowia i samych serdeczności Kochane Babcie i Drodzy Dziadkowie!

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook