Powrót do listyDzień Babci i Dziadka w „Tęczowej Akademii”

Jak się okazuje epidemia koronawirusa nie pierwszy raz już uniemożliwia realizację zaplanowanych przedsięwzięć. Pokrzyżowała również plany przedszkolakom z „Tęczowej Akademii” w Szkole Podstawowej nr 12 im Jana Pawła II w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim.

Dzieci nie mogły w tym roku zaprosić swoich babć i dziadków na uroczyste spotkanie do szkoły. Jednak wykazały się duża pomysłowością  i pod okiem nauczycielek wykonały dla swoich ukochanych seniorów przepiękne lampiony. Wręczą je podczas kameralnych spotkań w domu. Taki lampion z palącą się w środku świeczką na pewno umili babciom i dziadkom długie zimowe wieczory oraz będzie im przypominał o  wnukach przepełnionych wdzięcznością za wsparcie i okazaną  miłość.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook